Kontakt

Kierownik Sprzedaży

imię i nazwisko: Robert Czekaj

T: 603 665 331

Email: Robert.Czekaj@csmbakerysolutions.com

 

Technolodzy

 

woj. pomorskie

imię i nazwisko: Robert Rogalski

dystrybutor:
Ambasador 92 - Gdańsk
Tech-Mat Gdańsk

T: 604 503 170

Email: Robert.Rogalski@csmbakerysolutions.com

woj. kujawsko - pomorskie

imię i nazwisko: Marek Kiełczyński

dystrybutor:
Tech-Mat Bydgoszcz
Tech-Mat Chojnice
Tech-Mat Włocławek
Tech-Mat Toruń
Kuma Bydgoszcz

T: 600 076 644

Email: Marek.Kielczynski@csmbakerysolutions.com

woj. warmińsko - mazurskie

imię i nazwisko: Jolanta Andrzejczyk

dystrybutor:
Tech Mat - Olsztynek
Ambasador 92 - Orzysz
Ziarnex - Białystok

T: 696 644 302

Email: Jolanta.Andrzejczyk@csmbakerysolutions.com

woj. mazowieckie

imię i nazwisko: Mariusz Borkowski

dystrybutor:
Ziarnex - Warszawa
Ziarnex - Siedlce
Ziarnex - Płock
Ambasador 92 - Warszawa

T: 606 746 464

Email: Mariusz.Borkowski@csmbakerysolutions.com

woj. wielkopolskie / lubuskie / zachodniopomorskie

imię i nazwisko: Krzysztof Reichert

dystrybutor:
APC Sojanex - Szczecin
APC Jureko Zielona Góra
APC Jureko Gorzów Wlkp.
Tech-Mat Szczecin

T: 604 798 899

Email: Krzysztof.Reichert@csmbakerysolutions.com

woj. wielkopolskie

imię i nazwisko: Maciej Maciejak

dystrybutor:
Korma - Gniezno

T: 602 331 383

Email: Maciej.Maciejak@csmbakerysolutions.com

woj. podlaskie

imię i nazwisko: Jolanta Andrzejczyk

dystrybutor:
Ziarnex 93 - Suwałki
Ziarnex 93 - Białystok

T: 696 644 302

Email: Jolanta.Andrzejczyk@csmbakerysolutions.com

woj. łódzkie / część woj. mazowieckiego

imię i nazwisko: Mirosław Antas

dystrybutor:
Global Łódź
Plus Łódź
Awa Łódź
Norbex Drzewica

T: 608 517 602

Email: Miroslaw.Antas@csmbakerysolutions.com

woj. śląskie

imię i nazwisko: Andrzej Baran

dystrybutor:
Max Chorzów

T: 602 760 087

Email: Andrzej.Baran@csmbakerysolutions.com

woj. dolnośląskie / opolskie

imię i nazwisko: Grzegorz Wolański

dystrybutor:
Modena
Holpol
APC AGRA Sp. z o.o. Wrocław
APC AGRA Sp. z o.o. Opole
APC AGRA Sp. z o.o. Częstochowa
"BARTEX"
Smoliński Głogów
Agropartner Jeżów Sudecki
Piogro

T: 606 603 755

Email: Grzegorz.Wolanski@csmbakerysolutions.com

woj. małopolskie

imię i nazwisko: Paweł Micuda

dystrybutor:
BMS-G Pawlikowice
BMS-G Tarnów

T: 604 542 943

Email: Pawel.Micuda@csmbakerysolutions.com

woj. lubelskie

imię i nazwisko: Marcin Witkowski

dystrybutor:
Motyl Piaski
Korpiek Lublin
Korpiek Zamość
Korpiek Biała Podlaska
"Ambasador 92" Lublin

T: 606 903 993

Email: Marcin.Witkowski@csmbakerysolutions.com

woj. podkarpackie / woj. świętokrzyskie

imię i nazwisko: Waldemar Jaszczur

dystrybutor:
Tajfun
Awimex

AS-POLZAP Kielce

T: 608 390 388

Email: Waldemar.Jaszczur@csmbakerysolutions.com