NASZA FIRMA

CSM Bakery Solutions jest międzynarodowym liderem branży piekarskiej. Możemy pochwalić się jednym z najszerszych asortymentów produktów oferowanych klientom w ponad 100 krajach. Nasza firma, z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia, opracowuje i stosuje rozwiązania, które stymulują wzrost liczby klientów i pomagają osiągnąć sukces. Oferujemy szeroki, innowacyjny asortyment składników piekarniczych, gotowych produktów i usług najwyższej jakości dla sprzedawców detalicznych oraz gastronomii, jak również dla piekarni rzemieślniczych i przemysłowych.

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom lepszego zaopatrzenia, które z kolei umożliwi im lepszą obsługę ich klientów. Dlatego właśnie CSM łączy swój asortyment składników z wiedzą specjalistyczną, posiada też wiele zaufanych marek, w tym Baker & Baker, Brill, MeisterMarken, Multifoods, Waldkorn, Ulmer Spatz i wiele innych.

CSM obsługuje piekarnie i ludzi biznesu obecnych na rynku międzynarodowym, korzystając ze swojej rozległej sieci zakładów produkcyjnych, ośrodków innowacji i zakładów opracowywania produktów. Utrzymujemy również strategiczne partnerstwa na całym świecie, co gwarantuje dostępność specjalnych składników, poszerzanie wiedzy eksperckiej na temat produktów unikalnych, a także możliwość pomocy naszym klientom w rozwijaniu ich działalności poprzez oferowanie im znanych, zaufanych marek.

 

Our Story