KONTAKT

CSM Polska Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 103,
02-255 Warszawa

T: +48 22 575 50 00
F: +8 22 575 50 09

Email: info.polska@csmbakerysolutions.com


Dział Obsługi Klienta
T: +22 575 50 42

Channels

Traditional Trade
Sales Manager: Robert Czekaj

T: +603 665 331

Email: Robert.Czekaj@csmbakerysolutions.com

Traditional Trade
Key Account Manager: Konrad Kwaśniewski

T: +606 903 993

Email: Konrad.Kwasniewski@csmbakerysolutions.com


Food Service
Key Account Manager: Tatiana Przybyłowska

T: 604 425 666

Email: tatiana.przybylowska@csmbakerysolutions.com

Modern Trade
Key Account Manager: Kamila Jarzab

T: +602 773 873

Email: Kamila.Jarzab@csmbakerysolutions.com


Marketing Manager Bakery Products: Marlena Pawłowska

T: 604 542 926

Email: Marlena.Pawlowska@csmbakerysolutions.com

Technolodzy

woj. kujawsko - pomorskie
imię i nazwisko: Marek Kiełczyński


dystrybutor:
Tech-Mat Bydgoszcz
Tech-Mat Chojnice
Tech-Mat Toruń
Kuma Bydgoszcz

T: 600 076 644

Email: Marek.Kielczynski@csmbakerysolutions.com

woj. pomorskie / kujawsko-pomorskie
mię i nazwisko: Ireneusz Poćwiardowski (piekarstwo), Marek Wierzbowski (cukiernictwo)


dystrybutor:
Ambasador 92 - Gdańsk
Tech-Mat Gdańsk
Tech-Mat Słupsk

Tech-Mat Bydgoszcz
Tech-Mat Chojnice
Tech-Mat Toruń
Kuma Bydgoszcz

T: 884 206 788 (Ireneusz)

T: 691 404 300 (Marek)

Email: Ireneusz.Pocwiardowski@csmbakerysolutions.com
Marek.Wierzbowski@csmbakerysolutions.com

woj. warmińsko – mazurskie / podlaskie
imię i nazwisko: Daniel Dobrydnio


dystrybutor:
Tech Mat - Olsztynek

Ambasador 92 - Orzysz

Ziarnex – Białystok

Ziarnex – Suwałki

T: 696 644 302

Email: Daniel.Dobrydnio@csmbakerysolutions.com

woj. mazowieckie
mię i nazwisko: Mariusz Borkowski


dystrybutor:
Ziarnex - Warswaza
Ziarnex - Siedlce
Ziarnex - Płock
Ambasador 92 - Warszawa

T: 606 746 464

Email: Mariusz.Borkowski@csmbakerysolutions.com

woj. wielkopolskie / lubuskie / zachodniopomorskie
imię i nazwisko: Krzysztof Reichert


dystrybutor:
APC Sojanex - Szczecin
Tech-Mat Szczecin
Tech-Mat Gorzów Wlkp
Merkur – Goleniów

T: 604 798 899

Email: Krzysztof.Reichert@csmbakerysolutions.com

woj. dolnośląskie / opolskie
imię i nazwisko: Grzegorz Wolański


dystrybutor:
Holpol

APC AGRA Sp. z o.o. Wrocław
APC AGRA Sp. z o.o. Opole
"BARTEX"
Smoliński Głogów
Agropartner Jeżów Sudecki
Piogro

T: 606 603 755

Email: Grzegorz.Wolański@csmbakerysolutions.com

woj. śląskie
imię i nazwisko: Andrzej Baran


dystrybutor:
Max Chorzów

T: 602 760 087

Email: Andrzej.Baran@csmbakerysolutions.com

woj. małopolskie / świętokrzyskie
imię i nazwisko: Grzegorz Śmiertka (cukiernictwo), Jan Jałocha (piekarstwo)


dystrybutor:
BMS-G Pawlikowice
BMS-G Tarnów
AS-POLZAP Kielce
APC AGRA Sp. z o.o. Częstochowa
Modena

T: 735 207 902 (Grzegorz)
T: 539 735 108 (Jan)

Email: Grzegorz.Śmiertka@csmbakerysolutions.com
Email: Jan.Jalocha@csmbakerysolutions.com

woj. podkarpackie / lubelskie
imię i nazwisko: Waldemar Jaszczur


dystrybutor:
Tajfun
Awimex
Motyl Piaski
Korpiek Lublin
Korpiek Zamość
Korpiek Biała Podlaska
"Ambasador 92" Lublin

T: 608 390 388

Email: Waldemar.Jaszczur@csmbakerysolutions.com

woj. wielkopolskie
imię i nazwisko: Maciej Maciejak


dystrybutor:
Korma - Woźniki

T: 602 331 383

Email: Maciej.Maciejak@csmbakerysolutions.com

Kierownik ds. kluczowych klientów – Polska północna
imię i nazwisko: Marek Kiełczyński


T: 600 076 644

Email: Marek.Kielczynski@csmbakerysolutions.com

Kierownik ds. kluczowych klientów – Polska południowa
imię i nazwisko: Waldemar Lasoń


T: 604 542 943

Email: Waldemar.Lason@csmbakerysolutions.com